Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zázraky životaDěj seriálu se odehrává na soukromé klinice asistované reprodukce.

Mít, či nemít dítě je vážné rozhodnutí. Schopnost je skutečně počít je ale dnes stále palčivějším problémem. Příchod dítěte odjakživa symbolizuje naději a právě ta nechybí v novém původním televizním seriálu Televize Prima.

Zázraky života vyprávějí příběhy personálu i pacientů soukromého rodinného zařízení asistované reprodukce Centrum Život. Každý den tu svádí boj o vznik nového lidského života její majitel a zakladatel prof. MUDr. Petr Diamant. Odhodlaně mu v tom pomáhá jeho dcera, vynikající lékařka Eliška. Profesorovou pravou rukou je embryolog RNDr. David Salač a gynekolog MUDr. Marek Tichý. Žádná operace by se v Centru Život neobešla bez anestezioložky MUDr. Vlasty Klímové.

V prostředí plném naděje i bolesti prožívají lékařské kapacity lásky i osobní tragédie a při tom soustředěně pomáhají ostatním lidem k naplnění smyslu jejich života. Nemocniční personál, doktoři a jejich pacienti, ti všichni přinášejí atraktivní náměty pro moderní vztahový seriál z prostředí soukromého zdravotnického zařízení, kde jsou si lidé blíž...

 

Seriál Zázraky života ►►